fbpx
Soy nuevo Olvidé mi contraseña

El birkin de los lipsticks: Hermès revela su labial recargable

Noticias
Daniela Sánchez
30.01.2020

ELa marca de lujo Hermès lanzará una línea de labiales inspirados en su bolsa icónica. 

View this post on Instagram

#fashionnews 📣 İpek, ayakkabı, mücevher, deri ürünleri, binicilik ekipmanları, mobilya, sofra takımı, saat ve parfüm derken şimdi de makyaj malzemeleri giriyor dünyaca ünlü lüks marka @hermes ürün gamına. #RougeHermes şirkete göre bir rujdan fazlası. O bir Hermes nesnesi. Marka 10 yılı aşkın süredir makyaj koleksiyonu ve bir buçuk yıldır da bu ürün hakkında çalıştıklarını belirtiyor. Rujlar Mart ayında 35 ülkede seçili Hermes butiklerinde, hermes.com’un yanı sıra @saks @bergdorfs ve @bloomingdales gibi perakendecilerde de satışta olacak. Hermes bu ürünü geliştirmek için sektörün en büyük markalarından isimlerle çalışmış (M.A.C, Dior ve Chanel). Şirketin parfüm uzmanı @christine.nagel rujlar İçin özel bir koku yaratmış. Ayrıca Hermes takı ve ayakkabılarının yaratıcı direktörü @pierrehardy de lake, metal ve Hermes çantalarda kullanılan “permannass” materyallerini kullanarak gördüğünüz yeniden doldurulabilir, grafik ambalajları tasarlamış. Evet yanlış okumadınız “yeniden doldurulabilir” Rujlar 67 dolardan satışa çıkacak. Yedekler ise 42 dolardan satılacak. Bu geniş renk spektrumuna sahip ruj koleksiyonunda mordan, mürdüme, Gül kurusundan, kırmızı ve nude tonlara kadar 24 renk olacak. Ayrıca her sezon, o sezonun ruhunu yansıtan 3 ton daha eklenecek koleksiyona ve onlar da 72 dolardan satılacak. Bu renkler 75 bin ipek örneği ve 900 deri renginden oluşan Hermes arşivinden dikkatlide seçilmiş. Koleksiyonda rujlar dışında ayrıca ayna, dudak kalemi, ruj fırçası gibi aksesuarlarda satışa çıkıyor olacak. Son olarak; bu lüks rujlar iki dokuya sahip olacak. Biri markanın ince süetinden esinlenilmiş mat ve diğeri ise ikonik #Kelly nin şöhretinden esinlenilmiş olan saten. Bu kadar detaydan sonra artık merakla bekleyenleri göreyim 🙋🏼‍♀️☺️ #Hermes #rouge #makeup #makeupcollection #luxurybrand #PierreHardy #new . . . #ModaStilde #Aslı #fashionwriter #editor #fashioneditor #writer #fashionblogger #styleconsultant #personalshopper #styleditor #contentcreator #fashionista #fashionable #modatutkunu #modayazarı #içerikeditörü #blogger #ruj #makyaj

A post shared by ModaStilde (@modastilde) on

Hermès debutará en marzo con una gama de 24 tonos llamada Rouge Hermes.  Estos labiales jugarán un rol dentro de la sustentabilidad de la marca ya que serán recargables. Los labiales estarán disponibles en acabados mate y satinado y estarán inspirados en la gamuza y piel del becerro, materiales que utiliza la marca para crear sus productos más clásicos. De igual manera, los tonos de los labiales se inspirarán en el extenso archivo de muestras de bolsos y bufandas de la marca. 

En una entrevista para GCN WSJ Agnes de Villers, presidente de Hermes Parfums, declaró que “El éxito significará que nuestros clientes sientan de inmediato que Rouge Hermes es más que un lápiz labial, sino un objeto de Hermes en sí mismo”.